Měřící technika pro stlačený vzduch 2. část

Máme pro vás pokračování ze série příspěvků o měřící technice pro stlačený vzduch. Jaký přínos pro vás může mít sledování tlakového rosného bodu a monitorování sušících procesů kondenzačních, membránových a adsorpčních sušiček?

Pokud se stlačený vzduch před přivedením do rozvodu stlačeného vzduchu nevysuší, podstatně narůstá množství kondenzátu, které ve vedení způsobuje problémy s ventily, pneumatickými komponenty a případně i výpadky ve výrobě. Tlakový rosný bod je tak jedním z klíčových parametrů kvality stlačeného vzduchu a měl by být trvale sledován.

Řešením pro vás může být naše zařízení stavební řady TPW v systaineru pro sledování tlakového rosného bodu, vše v 1. Toto přenosné zařízení je kompletně připraveno k připojení a k okamžitému použití. Více technických informací o přístroji naleznete v sekci našeho katalogu Měření rosného bodu.

TPW

V případě zájmu nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rádi vám poradíme.